Депутати готують автомобілістам нові штрафи

На розгляд депутатів Верховної Ради скоро надійде законопроект, який передбачає штрафи щодо власників автомобілів, в відпрацьованих газах яких міститься дуже велика кількість шкідливих речовин.

Якщо у транспортного засобу вперше буде виявлено надмірний вміст шкідливих речовин у відпрацьованих газах, то тоді його власника правоохоронці тільки попередять. Він буде зобов’язаний за два тижні усунути порушення. Якщо порушення не усунуть і такий транспортний засіб виявлять правоохоронці, то тоді його власника штрафуватимуть.

У законопроекті прописано механізм повноважень поліції для виявлення транспортних засобів, надмірно забруднюють атмосферу. Це дуже важливо, адже в іншому випадку виконання закону просто неможливо.

Даний законопроект вже схвалений Комітетом ВР з питань екологічної політики. Скоро повинні його внести на розгляд депутатів у першому читанні. Швидше за все, в законопроекті будуть деякі незначні зміни, а потім його затвердять. Цей процес повинен закінчитися до кінця поточного року.

Add a Comment